Rezidence Hrabenov

Hrabenov 245

Ruda nad Moravou, Olomoucký kraj

Utečte od starostí, vraťte se k přírodě. V malebné obci Ruda nad Moravou na Šumpersku jsme citlivě zrekonstruovali nemovitost z 19. století. Tři moderní apartmány se zahradou v sobě snoubí požadavky na komfortní bydlení nového tisíciletí, přitom si ale uchovávají genius loci původního architektonického díla.

Zdejší nádherná lokalita je protkána turistickými trasami i cyklostezkami, v létě s možnostmi koupání a v zimě lyžování. V dosahu budete mít panenskou přírodu i veškeré služby. Užívat si přitom budete klidné prostředí vesničky zasazené v podhůří Jeseníků. Apartmány jsou vhodné jako investice i k trvalému bydlení.

350 m2

Plocha zahrady

3

Apartmány

3+1

Dispozice

Červenec 2023

Termín Dokončení

Vybavení

Privátní wellness

Lyžárna

Společenská místnost

Krásný výhled

Zahrada

Parkovací místo

Chytrá domácnost

Chytrý zámek na kód

Zachovalé historické

detaily a prvky

S úctou k tradicím. V rámci rekonstrukce jsme se snažili o zachování všech okouzlujících historických prvků, které dodávají místu osobitý charakter. V některých apartmánech jsme ponechali originální zrenovované parkety, stejně tak restaurujeme výklenky kolem oken, původní kování, panty, okna a dveře.

Moderní domácnost

a vyspělé technologie

Domácnost, která se řídí sama a lze ji ovládat na dálku, je součástí i našeho projektu. Vydáváte se na víkend na lyže? Zapněte si topení v předstihu a přijeďte do vyhřátého. Zapomněli jste zhasnout světla při odjezdu? Učiňte tak jedním kliknutím odkudkoliv. Moderní technologie zajišťují pohodlí, šetří energie i váš čas. Pokud máte v plánu apartmán pronajímat v době, kdy ho nevyužíváte sami, stačí hostům zadat unikátní kód, pomocí kterého se dostanou do budovy.

Ukázka již dokončeného bytu

Obchod i služby
vše na dosah
Ruda nad Moravou leží v malebném údolí řeky Morava. Nachází se pouhých 10 minut jízdy od Šumperka, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, dále kino, krytý bazén, bary, kavárny i výborné restaurace. Přímo v Rudě je místní hospoda a koupaliště.
V létě příroda,
v zimě lyžování
Překrásná krajina podhůří Jeseníků svádí k výletům všeho druhu. Po svých nebo na kole se můžete vydávat za přírodními krásami, na výšlapy do vrcholků Hanušovické vrchoviny nebo na zdejší rozhlednu Háj. Nejbližší lyžařský areál Štědrákova Lhota je vzdálen 7 km, Buková Hora 20 km a Kunčice necelých 30 km.
Propojení se zelení
a wellness zázemí
Myslíme na to, aby apartmány byly co nejvíce propojeny s okolní krajinou. Každý má proto vlastní zahradu nebo terasu. Za domem stavíme společnou wellness zónu se saunou, vířivkou, ochlazovacím koutem a odpočinkovou částí. Ke společenským účelům bude sloužit místnost v přízemí se stolním fotbálkem a posezením.

Ceník

Číslo
Podlaží
Dispozice
Plocha
Sklepní kóje
Parkování
Cena
245/1
2NP
3 + kk
63 m2
70 m2
1
2 690 000 Kč
245/2
2NP
2 + kk
53 m2
18 m2
1
Rezervováno
245/3
3NP
3 + 1
109 m2
75 m2
2
Rezervováno